MAMBA - AIR s.r.o.
Bootstrap Slider

Mamba Air


Firma MAMBA AIR s.r.o je výhradním dovozcem ultralehkých vrtulníků CH-7 KOMPRESS, CH-7 CHARLIE a CH-77 RANABOT italské výroby pro Českou Republiku, Slovensko, Německo, Maďarsko a Polsko.

17-ti letÉ zkušenosti


Ultralehké vrtulníky kompletujeme a uvádíme do provozu již 17 let.


Za tuto dobu jsme nasbírali obrovské množství zkušeností. Tyto vrtulníky nejsou žádným experimentem, ale světově uznávaným továrním strojem, schopným opravdu bezpečně létat. Naše vrtulníky mají srovnatelné parametry s většími vrtulníky jako je např. Robinson, Schweizer, atd.

VÍCE INFORMACÍ

Ultralehké vrtulníky

Staňte se pilotem vlastního vrtulníku


Možná nevíte, že vlastnit a provozovat malý soukromý ultralehký vrtulník v České republice je velice jednoduché.

Staňte se pilotem vlastního vrtulníku a objevte novou dimenzi vašeho života.

MAMBA AIR s.r.o. vám jej postaví, naučí vás létat a zajistí vám všechny služby spojené s jeho provozem. Přes 90 prodaných vrtulníků a uvedených do provozu firmou MAMBA AIR s.r.o. hovoří za vše.

VÍCE INFORMACÍ

Robinson servis

Výcvikové a servisní centrum Bohuňovice


Jsme schopni vám kdykoliv odpovědět na vaše otázky a rádi vás přivítáme ve výrobním, servisním a výcvikovém vrtulníkovém centru na letišti v Bohuňovicích u Olomouce.

Nabízíme zde kompletní letecké služby, jako je výcvik pilotů ULH, PPLH, typové přezkoušení, pravidelné periodické prezkoušení na R22, R44 a BEL 206, zdokonalovací autorotační lety na všech uvedených typech včetně řady CH7 a CH77. Také nabízíme pronájem vrtulníků v ČR i zahraničí a v neposlední řadě i oblíbené vyhlídkové lety.

VÍCE INFORMACÍ

Výcvik pilotů
Adresa : MAMBA AIR, s.r.o
Bohuňovice 662, 783 14
CZECH REPUBLIC
TEL : +420 585 389 100

E-mail: manazer@mamba-air.cz
box@mamba-air.cz
IČO: 25853023
DIČ: CZ25853023
Provoz a prodej vrtulníků:
Ivo Brumar
Tel.: + +420 608 528 073